Dla naszego Klienta, firmy z branży nowych technologii IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Employer Branding Manager - Polska, Wrocław

Firma: średniej wielkości spółka z branży nowych technologii IT
Lokalizacja:
Wrocław, dobrze skomunikowana okolica
Zatrudnienie:
umowa długoterminowa (na stałe), wynagrodzenie urynkowione, adekwatne dla osoby samodzielnej i efektywnej na tym stanowisku

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie i realizacja działań z obszaru szeroko rozumianego Employer Branding’u (wewnętrznego i zewnętrznego)
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, zgodnie z przyjętą strategią i polityką firmy
  • Koordynowanie działań komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej ze szczególną dbałością o spójność przekazu
  • Udział w planowaniu i realizacji kampanii rekrutacyjnych obejmujących działania offline i online
  • Koordynowanie produkcji materiałów marketingowych (druk, outdoor, online)
  • Projektowanie, administrowanie kanałami komunikacji online, zwłaszcza w mediach społecznościowych i na stronie internetowej firmy
  • Tworzenie (a także koordynowanie pozyskiwania) treści do komunikacji online
  • Planowanie i realizacja działań w mediach społecznościowych (Linkedin, Facebook, Instagram, Youtube)
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacją wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń oraz imprez
  • Współpraca z uniwersytetami, organizacjami studenckimi, zewnętrznymi agencjami marketingowymi i reklamowymi
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów
  • Koordynacja projektów CSR
  • Prowadzenie analityki realizowanych działań i pomiary rezultatów działań

  tak, aplikuj i wyślij CV!

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, które pozwoli na skuteczną realizację zadań jako Employer Branding Manager
  • Świadomość aktualnych trendów w obszarze Employer Branding’u
  • Znajomość specyfiki dzisiejszych procesów rekrutacyjnych (zwłaszcza w branży nowych technologii IT)
  • Znajomość Business English na wysokim poziomie
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Kreatywność, inicjatywa w działaniu, determinacja w realizacji pomysłów
  • Pozytywna energia, entuzjazm i dobra organizacja pracy

Możliwości i zalety:

  • Praca w firmie, która daje realne możliwości rozwoju
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Ambitny, zgrany zespół
  • Stabilna i dobrze płatna praca
  • Kultura organizacyjna sprzyjająca budowaniu zaangażowania pracowników i ich satysfakcji z pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zaufanie zwierzchników, swoboda działania
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, nauka języków, szkolenia, eventy integracyjne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

job@alpharec.com

z dopiskiem w tytule:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy, aby do aplikacji dodać następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alpharec Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby tego i kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez Alpharec Sp. z o.o., przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.

Dodatkowo informujemy:
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Alpharec Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pomorska 32. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: data@alpharec.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Powierzone dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia ich przekazania. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz osoby decydujące o zatrudnieniu po stronie naszych klientów. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alpharec Sp. z o.o. wpisana jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 3957.

Alpharec – agencja rerkutacyjna Polska (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź), rekrutacja, executive search, HR consulting
Alpharec – recruitment agency Poland (Warsaw, Wroclaw, Cracow  Poznan, Lodz), recruitment, executive search, HR consulting