WHY? HOW? WHAT?

WHY?

Dlaczego działamy?

Zewnętrzny rekruter jest potrzebny biznesowi, aby ten mógł sprawnie pozyskiwać talenty i rosnąć. Praca dla rozwijających się firm daje ogromną satysfakcję. Wierzymy, że wykonując swoją pracę dobrze i skutecznie pozyskując najlepszych pracowników, osiągamy podwójny sukces. Przyczyniamy się do sukcesu rynkowego naszych klientów i sukcesu zawodowego naszych kandydatów.

 

HOW?

Jak działamy?

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, dobrze je rozumiemy, gdy rozmawiamy z kandydatami. Pomaga nam to w podejmowaniu dobrych decyzji. Z poznanymi kandydatami utrzymujemy doskonałe relacje, które procentują długo.

Przejawiamy inicjatywę w działaniu, aby nasze działania rekrutacyjne były skuteczne. Moderujemy ustalenia pomiędzy kandydatami a pracodawcami.

 

WHAT?

Co robimy?

Na zlecenie klientów przeprowadzamy procesy rekrutacyjne. W krótkim czasie od rozpoczęcia realizacji zlecenia przedstawiamy kandydatów. Organizujemy spotkania i wywiady. Wspieramy proces decyzyjny i ustalenia prowadzące do zatrudnienia. Przeprowadzamy wywiady referencyjne i weryfikujemy historię zatrudnienia.