Kandydaci


Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Alpharec przy poszukiwaniu nowej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy zamieszczonymi na naszej stronie oraz przesłania do nas swojej aplikacji.
W naszej ofercie skierowanej do Kandydatów posiadamy propozycje zatrudnienia stałego na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie i kierownicze.
Wśród naszych Klientów znajdują się głównie firmy z branż: IT & Engineering, nowych technologii, produkcji oraz usług profesjonalnych dla biznesu.
Współpracujemy z Klientami godnymi zaufania, wśród których znajdują się firmy o rozpoznawalnej na rynku marce.

Zanim zaaplikujesz – kilka rad

  • Przeczytaj dokładnie opis stanowiska w interesującej Cię ofercie pracy – nie aplikuj na nią, gdy nie posiadasz najistotniejszych kwalifikacji wymaganych przez pracodawcę (np. poziom i profil wykształcenia, zakres znajomości języka obcego, bogactwo i charakter doświadczenia zawodowego) – skontaktujemy się z Tobą tylko wówczas, 
  • gdy spełniasz kluczowe wymagania!
  • Wyślij mail z nazwą stanowiska w tytule, pamiętaj o dodaniu potrzebnych załączników, które powinny wyczerpująco informować o Twoim wykształceniu, kwalifikacjach oraz tym, czym do tej pory w różnych pracach / na różnych stanowiskach się zajmowałaś/-eś. Czasem treściwe i dobrze skonstruowane CV może jednocześnie posłużyć za życiorys oraz list motywacyjny!
  • Nie zapomnij przekazać odpowiednich danych, byśmy mogli łatwo się z Tobą skontaktować!

Polityka prywatności i klauzula umożliwiająca przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji


Prosimy, aby każdorazowo do aplikacji dodać następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alpharec Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby tego i kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez Alpharec Sp. z o.o., przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.


Dodatkowo informujemy:
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Alpharec Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pomorska 32. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: data@alpharec.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Powierzone dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia ich przekazania. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz osoby decydujące o zatrudnieniu po stronie naszych klientów. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alpharec Sp. z o.o. wpisana jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 3957


Z pełną polityką prywatności można zapoznać się tutaj.