Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej (obróbka metalu – maszyny CNC) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Automatyk (obróbka metalu – maszyny CNC) - Polska, Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Kontrola i nadzór nad parkiem maszynowym (CNC) w zakresie automatyki
  • Wykonywanie koniecznych napraw, remontów, modernizacji we współpracy z mechanikami w ramach działu utrzymania ruchu
  • Bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez produkcję związanych automatyką
  • Programowanie maszyn i systemów

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (najlepiej z parkiem maszynowym CNC do obróbki metalu)
  • Wykształcenie związane z automatyką (automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka)
  • Dobra wiedza ogólna o automatyce, pneumatyce, elektronice i hydraulice siłowej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Ukończony kurs STEP 7 (co najmniej podstawowy, mile widziany zaawansowany)
  • Praktyczna znajomość systemów sterowania numerycznego SINUMERIK
  • Umiejętność obsługi i programowania układów napędowych
  • Umiejętność programowania w języku Visual Basic
  • Umiejętność sterowania robotami Fanuc (ewentualnie ABB)
  • Gotowość do pracy na 3 ośmiogodzinne zmiany w dni robocze (weekendy wolne)
  • Mile widziane takie cechy i umiejętności, jak: samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie w należyte wykonywanie zadań, zaradność pod presją czasu, umiejętność współpracy i dobrego funkcjonowania w zespole
  • Mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem Citect SCADA
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Możliwości i zalety:

  • Dogodna lokalizacja w obrębie miasta z dobrym dojazdem komunikacją publiczną (autobus, tramwaj, pociąg z kierunków Brzeg Dolny, Legnica, autostrada A4 i A8)
  • Szereg benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny)
  • Dobre warunki finansowe wraz z systemem premiowym
  • Realne możliwości rozwoju poprzez codzienne wyzwania, szkolenia, kursy, współpracę w obrębie fabryki i w grupie międzynarodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

job@alpharec.com

z dopiskiem w tytule:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy, aby do aplikacji dodać następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alpharec Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby tego i kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez Alpharec Sp. z o.o., przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.

Dodatkowo informujemy:
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Alpharec Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pomorska 32. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: data@alpharec.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Powierzone dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia ich przekazania. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz osoby decydujące o zatrudnieniu po stronie naszych klientów. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alpharec Sp. z o.o. wpisana jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 3957.

Alpharec – agencja rerkutacyjna Polska (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź), rekrutacja, executive search, HR consulting
Alpharec – recruitment agency Poland (Warsaw, Wroclaw, Cracow  Poznan, Lodz), recruitment, executive search, HR consulting