Executive Search

Ta forma rekrutacji stosowana jest w odniesieniu do stanowisk wysokiego szczebla. Takie projekty realizujemy dla klientów niemal w całej Europie, aczkolwiek najczęściej w Polsce.

W czym się specjalizujemy?
Realizujemy trudne zadania rekrutacyjne, które wymagają od rekrutera dużego doświadczenia i najwyższych umiejętności. Często nasza praca wymaga pełnej poufności i zawsze najwyższego profesjonalizmu.

Jak poszukujemy kandydatów?
Korzystamy z własnej sieci kontaktów. Jesteśmy aktywni w social media. Korzystamy z narzędzi online marketingu. Publikujemy ogłoszenia w job board’ach. Często też współpracujemy z wieloma agencjami w innych krajach, do których zdobyliśmy zaufanie na przestrzeni lat.

Rodzaje stanowisk?
Stanowiska menedżerskie głównie w firmach IT, nowych technologii i w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Czasami także w firmach świadczących usługi profesjonalne dla biznesu.
Często otrzymujemy zadania rekrutacyjne z centrali firmy międzynarodowej, która ma filię w Polsce i potrzebuje tam menedżera, albo z firmy Polskiej, która działa w innych krajach, aby tam znaleźć menedżerów.

Czym się wyróżniamy?
Kreatywność w dotarciu do odpowiednich kandydatów. Kontakt z kandydatami poza standardowymi godzinami biurowymi. Wysoka intensywność pracy nad zleceniem, aby szybko pokazać rezultaty.